Istnieją dwa różne rodzaje wody alkalicznej. Są słabo alkaliczne (dodatki chemiczne) i dobre alkaliczne (elektryczna restrukturyzacja cząsteczek).

Możesz też powiedzieć, że istnieje różnica między wodą alkaliczną a alkalizowaną, lub znaną pod innymi nazwami jako elektrolizowana woda zredukowana lub woda H2.

Na przykład „złą zasadę” można znaleźć w butelkowanych wodach alkalicznych, które naśladują lub podrabiają dobrą wodę alkaliczną lub alkaliczną. W większości butelkowanych wód alkalicznych zobaczysz pierwszy składnik po wodzie, „wodorowęglan sodu”, który jest po prostu sodą oczyszczoną.

Na przykład spójrz na składniki wody alkalicznej butelkowane w Essentia 9.5, a zobaczysz, że pierwszym składnikiem po wodzie jest „wodorowęglan sodu”.

Następnie przeczytaj instrukcje na saszetce lub pojemniku z napojem gazowanym, a zostaniesz ostrzeżony, że jeśli nadużyjesz, twój system może się odbudować i powodować problemy zdrowotne. I zazwyczaj opisuje problemy zdrowotne, które mogą wystąpić, jeśli weźmiesz za dużo sody oczyszczonej.

Przeczytaj instrukcje na pojemniku z sodą oczyszczoną, aby otrzymać ostrzeżenie, aby nie brać zbyt wiele.

Butelkowana woda alkaliczna może wpływać na kwas żołądkowy, ponieważ soda oczyszczona lub wodorowęglan sodu w wodzie jest środkiem zobojętniającym kwas.

Istnieje jednak różnica między „alkalicznym” i „alkalicznym” lub różnica między słabo alkalicznym a dobrym alkalicznym.

Butelkowana „alkaliczna” woda może powodować nierównowagę w organizmie, ponieważ dodatki chemiczne lub minerały nieorganiczne mogą gromadzić się w organizmie. To możliwe nagromadzenie minerałów nieorganicznych może prowadzić do nierównowagi, a zatem woda ta może uczynić Cię zbyt alkalicznym z powodu możliwego nagromadzenia minerałów nieorganicznych. Nasz organizm traktuje te dodatki chemiczne lub minerały nieorganiczne jak toksyny, a zbyt wiele toksyn może wpływać na procesy zdrowotne naszego organizmu.

Podczas gdy woda alkalizowana, która została zrestrukturyzowana na poziomie molekularnym za pomocą elektryczności, nie powoduje nierównowagi w ciele, ponieważ nie dodaje się żadnych chemikaliów ani minerałów nieorganicznych. Zamiast tego woda alkalizowana równoważy twoje ciało, alkalizując je, pomagając usunąć kwaśne odpady lub toksyny z komórek. Ponownie nic nie jest dodawane do alkalizowanej wody, ale jej struktura molekularna została zreorganizowana przez elektryczność, co sprawia, że ​​woda pitna jest silnie alkaliczna lub osiąga wysoką alkaliczną wartość pH, ponieważ cząsteczka H2O jest dzielona na H2 i -OH, a dodatnio naładowane kwaśne jony wodoru są eliminowane pobierane z wody pitnej. Ta woda została zastąpiona elektrycznością.

Ta restrukturyzacja wody oznacza, że ​​molekuły w wodzie wnikają głęboko do komórek i mogą w ten sposób transportować lub wypłukiwać kwaśne odpady lub toksyny. Ten proces detoksykacji alkalizuje twoje ciało. Lub jeśli myślisz o odtrucie swojego ciała, pamiętaj o alkalizacji swojego ciała i odwrotnie.

Woda Zalkalizowana jest wodą żywą ze względu na swoje niezwykłe właściwości i których właściwości nie trwają dłużej niż kilka dni. Tę wodę należy pić świeżo, aby z niej skorzystać. Dlatego tej wody nie można butelkować i sprzedawać w sklepach, ponieważ właściwości wody zostałyby utracone, zanim woda ta dotrze nawet do półki sklepowej. Woda ta znajduje się wysoko w górach z lodowcowej wody topniejącej, niektórych rzadkich źródeł na całym świecie, takich jak Lourdes, Francja, lub można ją wytwarzać w domu za pomocą jonizatora wody, który ma Złotą Pieczęć certyfikowaną przez Water Quality Association.

Powodem, dla którego wspominam o certyfikacie Gold Seal WQA jest to, że podobnie jak butelkowana woda alkaliczna jest podrobiona lub podrobiona wody alkalicznej, istnieją podróbki lub fałszywe jonizatory, które po prostu dodają nieorganiczny minerał do wody, sztucznie podnieść pH Tak samo jak ta butelkowana woda alkaliczna sztucznie podnieść pH poprzez dodanie do wody sody oczyszczonej.

Butelkowana woda alkaliczna, którą widzisz w sklepie, jest repliką wody alkalicznej.

Uważaj na maszyny do imitacji lub imitację wody. Na przykład istnieje różnica między „alkalicznym” a „alkalizowanym”.

Te „alkaliczne” wody, które widzisz w sklepie ze zdrową żywnością, zawierają po prostu nieorganiczny minerał dodawany do wody, taki jak „wodorowęglan sodu”, który jest sodą oczyszczoną. Spójrz na składniki w alkalicznej wodzie butelkowanej w Essentia 9.5, a zobaczysz, że pierwszym składnikiem po wodzie jest „wodorowęglan sodu”.

Następnie przeczytaj instrukcje na woreczku lub pudełku z napojem gazowanym, a zostaniesz ostrzeżony, że jeśli nadużyjesz, twój system może się odbudować i powodować problemy zdrowotne.

Lub dla tych z was, którzy są bardziej naukowi, woda, która przepływa przez prawdziwy jonizator (bez imitacji) jest podzielona między zasadową (lub alkalizowaną) i kwasową.

Dowiedziałem się, że dobra alkaliczna woda pitna zawiera mniejszą ilość kwasowego H +, dodatnio naładowanego jonu wodorowego. H + jest naładowany dodatnio, a zatem kwasowy.

Alkaliczna woda pitna ma zatem niższą ilość H +, co czyni ją alkaliczną w skali pH, podczas gdy kwaśna woda po stronie kwasowej ma wyższe stężenie H +, co powoduje, że woda ta jest kwaśna w skali pH.

Również tutaj jonizatory Enagic są jedynymi na świecie, które otrzymały upragniony certyfikat Złotej Pieczęci od Stowarzyszenia Jakości Wody (WQA).

Wszystkie podrabiane / podrabiane jonizatory nie przeszły wszystkich testów WQA i dlatego żaden z nich nie ma obecnie certyfikatu Gold Seal. Wiele z tych firm imitujących powie ludziom, że są członkami WQA, ale bycie członkiem WQA to nie to samo, co uzyskanie certyfikatu Gold Seal dla swoich produktów.

Aby pomóc Ci zrozumieć różnicę między słabo alkalicznym a dobrze alkalicznym, przeczytaj następujące porównania …

Zła woda alkaliczna:

1. Źle alkaliczny

2. Brak równowagi

3. Chemiczny

4. Imitacja / fałszowanie

Woda AlkaLIZED dobrze żyje:

1. Dobry alkaliczny

2. Równowaga

3. Elektryczny

4. Real