zdrowie” data-max-rows=”2″>

Kilka dekad temu trudno było znaleźć dobrego nauczyciela. Jedynym sposobem, aby to zrobić, było poszukiwanie jednego w pobliżu, ponieważ internet nie był wówczas dostępny. Obecnie Internet znacznie ułatwia naukę w zaciszu własnego domu. Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z konkretnego kursu, aby poprawić swoje umiejętności, zalecamy zapoznanie się z Udemy. Dowiedzmy się, w jaki sposób ludzie Udemy zarabiają pieniądze, rozpoczynając kursy na stronach internetowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Co to jest Udemy?

Zasadniczo platforma ta łączy uczniów i nauczycieli. W rzeczywistości Udemy jest jedną z najlepszych platform do kursów online. Oferuje wiele bezpłatnych narzędzi i wsparcie dla instruktorów w opracowywaniu kursów i zarabianiu nimi.

Dzięki Udemy każdy może stworzyć kurs i zaoferować go każdemu na całym świecie za pośrednictwem swojej platformy. Dziś platforma ma ponad 15 milionów studentów z ponad 190 krajów. Oferuje również kursy w ponad 80 językach.

Rozpocznij kurs

Jeśli chcesz zgłosić kurs za pośrednictwem Udemy, możesz wykonać poniższe czynności. Omówimy szczegółowo każdy krok, abyś mógł łatwo zacząć.

Zaloguj się

Po pierwsze, możesz przejść do strony głównej Udemy i założyć konto, które nic Cię nie kosztuje. Po rejestracji możesz uzyskać dostęp do niezliczonych bezpłatnych i płatnych kursów.

Tworzenie kursu

Po rejestracji możesz kliknąć przycisk „Naucz”. Przycisk „Utwórz kurs” wskazuje, że możesz nacisnąć, aby utworzyć kurs i zostać nauczycielem.

Model przychodów Udemy

Udemy nie pobiera opłaty za utworzenie kursu. Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę model dochodu oferowany przez platformę na sprzedaż. Dowiedz się więcej o modelu sprzedaży.

Promocja instruktorska

Po wygenerowaniu leadu cała sprzedaż przechodzi do instruktora kursu. Na przykład, jeśli potencjalny klient jest generowany przez kod kuponu dostarczony przez twórcę kursu, instruktor kursu otrzyma zarobki.

Ruch organiczny

Jeśli kupujący kurs przyjeżdża na platformę poprzez ruch organiczny, 50% sprzedaży trafia do twórcy kursu. A reszta trafi na stronę internetową. Jest więc dużo pieniędzy do zarobienia, nawet jeśli nie używasz innych środków do reklamowania swoich kursów.

Kolejny model podziału dochodów

Ten wskaźnik podziału dochodów może wynosić od 25% do 97%. Relacja opiera się na tym, czy klient wchodzi na platformę za pośrednictwem ofert, reklam lub podmiotów stowarzyszonych. Na podstawie tych czynników sprzedaż może być większa lub mniejsza.

Zasoby dla Udemy

Udemy pomaga ci w trakcie całego procesu. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć kurs, czy reklamować się, platforma ma dla Ciebie odpowiednie zasoby. Udemy oferuje mnóstwo bezpłatnych zasobów, które pomogą Ci osiągnąć sukces. W rzeczywistości darmowe zasoby na tej platformie znajdują się na liście najlepszych korzyści Udemy, ponieważ pomagają zarabiać na kursie przy niewielkim wysiłku.

Jeśli więc zastanawiasz się nad stworzeniem kursu i opublikowaniem go w Udemy, zalecamy skorzystanie z porad podanych w tym artykule. Upewnij się tylko, że Twój kurs jest interesujący i może pomóc uczniom w nauce nowych rzeczy. I to wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać swoje kursy i zarabiać dużo pieniędzy.